MAYORAL
MAYORAL
-40%
Žametna obleka za deklice v peščeni barvi - Mayoral
Žametna obleka za deklice v peščeni barvi - Mayoral
Žametna obleka za deklice v peščeni barvi - Mayoral
Žametna obleka za deklice v peščeni barvi - Mayoral
Žametna obleka za deklice v peščeni barvi - Mayoral
Žametna obleka za deklice v peščeni barvi - Mayoral

Žametna obleka za punčke - Mayoral

Mehka obleka bo ogrela vaše srce.
Šifra:
2932-055-18M
Stara cena z DDV:
37,00 €
Popust:
40 % ( 14,80 € )
Akcija
22,20 €
Najnižja cena v 30 dneh
37,00 €
Zaloga
Na zalogi
Dobavni rok
1-3 dni
Velikost 18 mesecev - 86 cm
izbrano
18 mesecev - 86 cm
TOLE BO MOJE!

Bež obleka za punčke s čudovito čipko.

 

Čudovita in nežna obleka za punčke je narejena iz drobnega žameta. Spredaj nabrana in s čipko na spodnjem robu. Na hrbtni strani skrita zadrga. 

 
Mayoral je vodilna znamka v Španiji in na Portugalskem za sodobna najstniška in otroška oblačila. Njihov cilj je proizvajati visoko kvalitetna in otrokom prijazna oblačila, kjer še vedno glavno vlogo igra stil. Njihove živahne barvne palete, eleganten kroj in dostopne cene skupaj tvorijo vrhunsko znamko, ki izžareva veliko elana. Znamka Mayoral bo zagotovo velik hit pri današnji, modno usmerjeni mladini.
 
 

 

Podloga:

  • 35% bombaž
  • 65% poliester

Vrhnji sloj:

  • 85% poliester
  • 13% poliamid
  • 2% elastan.
Tabela velikosti

Velikost/ 

Starost 

Telesna višina 

(cm)

Obseg prsi

(cm)

Obseg pasu

(cm)

Obseg bokov

(cm)

Dol. notranje

noge (cm)

0 M 50 36 40 42 20
1M 55 38 41 44 21
2M 60 40 42 46 22
3M 62 42 44 48 23,5
6M 68 44 45 50 27
9M 74 46 46 52 28,5
12M 80 48 47 54 30,5
18M 86 50 48 56 34
24M 92 52 50 58 37,5
36M 98 54 52 60 41,5

 

 

Izdelek, ki je na zalogi, bo dostavljen v treh delavnih dneh. Če izdelka ni na zalogi, ga bomo odpremili isti dan, ko pride na zalogo. O stanju zaloge in terminu dostave vas bomo obvestili preko elektronskega sporočila ali telefona.

Zaloga
Na zalogi

Morda vas zanima tudi:

    -40%
    Črne bombažne legice za punčke Angel - Blade & Rose
    Legice Blade&Rose združujejo praktičnost in uporabnost legic z igrivimi barvami in modernim načinom nošenja le-teh, saj se jih nosi kot hlače. Vedno pridejo prav - za pod kombinezon ali pod hlače. Še posebej so fine za v vrtec ali za sabo, ko rabimo otroka preobleči. Za deklice pa se opcije še povečajo - za pod krilo, za pod obleko, tuniko. Legice ANGELČEK so črtaste, živo roza in črne barve. Na zadnji plati pa je stkan srček z angelskimi krilci.
    Stara cena z DDV:
    17,90 €
    Akcijska cena z DDV:
    10,74 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    17,90 €
    -40%
    Čipkasto krilo za punce - Mayoral
    Čudovito čipkasto krilo je v pastelno zeleni barvi, nabrano in ima elastiko v pasu. Podloga je iz satena, ki lepo pade.
    Stara cena z DDV:
    33,00 €
    Akcijska cena z DDV:
    19,80 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    33,00 €
    -40%
    Krilo LIBERTY za punce - Losan
    Lahko krilo za punce iz bombaža je pravo poletno oblačilo. V modrem blagu na katerem so drobni belo-sivi cvetovi. V pasu pa elastika z vrvico.
    Stara cena z DDV:
    18,00 €
    Akcijska cena z DDV:
    10,80 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    18,00 €
    -40%
    Majica z dolgimi rokavi TRUE FRIENDS za punce - Mayoral
    Bela majica z dolgimi rokavi in svilenim potiskom spredaj je klasičen kos za vsako dekle. Na rokavih naborki ter super napis: Life is better with true friends.
    Stara cena z DDV:
    20,00 €
    Akcijska cena z DDV:
    12,00 €
    Najnižja cena v 30 dneh
    20,00 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?
    Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih