Bombažne legice za punčke Mouse - Blade&Rose
Bombažne legice za punčke Mouse - Blade&Rose
Bombažne legice za punčke Mouse - Blade&Rose
Bombažne legice za punčke Mouse - Blade&Rose

Bombažne legice za punce Mouse - Blade & Rose

Nov potisk - MOUSE za male miške.
Šifra:
LEG-MOUSE-6-12M
Cena z DDV:
10,74 €
Zaloga
Na zalogi
Dobavni rok
1-3 dni
Velikost 6 mesecev - 68 cm
izbrano
6 mesecev - 68 cm
TOLE BO MOJE!

Legice Blade&Rose združujejo praktičnost in uporabnost legic z igrivimi barvami in modernim načinom nošenja le-teh, saj se jih nosi kot hlače. Vedno pridejo prav - za pod kombinezon ali pod hlače. Še posebej so fine za v vrtec ali za sabo, ko rabimo otroka preobleči. Za deklice pa se opcije še povečajo - za pod krilo, za pod obleko, tuniko. 

 

Blade and Rose izdeluje inovativna, visoko kakovostna in živahna otroška oblačila in dodatke. Oblikovalka je mamica, ki jo navdihuje njena mala deklica. V njihovi ponudbi so oblačila usklajena po vzorcu in barvi, in se dopolnjujejo. Produkti združujejo moderen, ˝funky˝ dizajn z zelo kvalitetno volno. So izredno ljubki in domiselni, mehki in predvsem udobni za otroka.

 

 

Sestava:

 

  • 75% česani bombaž.

  • 20% nylon.

  • 5% spandex (triko).

 

 

Pranje, sušenje, likanje:

 

  • Na 40°C.
  • Sušenje v sušilcu – da.
  • Likanje – da;
  • PRIPOROČAMO: z likalnikom ne direktno na potisk (uporabite pomožno blago, ki ga postavite na postisk, ali majčko obrnite na napačno stran).

 

 

 

Izdelek, ki je na zalogi, bo dostavljen v treh delavnih dneh. Če izdelka ni na zalogi, ga bomo odpremili isti dan, ko pride na zalogo. O stanju zaloge in terminu dostave vas bomo obvestili preko elektronskega sporočila ali telefona.

Zaloga
Na zalogi

Morda vas zanima tudi:

    Balerinke za punčke Steady PRETEND - Chooze Me
    Platnene balerinke za punčke PRETEND imajo na beli podlagi na enem čevlju rožice, na drugem pa srčke v roza in vijola tonih.
    Cena z DDV:
    14,70 €
    Majica s kratkimi rokavi za punčke Basic - Mayoral
    Klasična majica s kratkimi rokavi. Je preprosta, a vendar posebna. Na prsih ima žepek, rokavi so zaključeni z čipko - vezenjem. Kroj majice pa je rezan tako, da je zadnja stran daljša od sprednje. Tako ob vsem prekopicevanju in valjanju deklice ne bodo gole čez ledveni del. Preprosto z nekaj detajli postane zelo elegantno.
    Cena z DDV:
    8,40 €
    Bombažna kapa Gaby - Pupill
    Nežna, lahko in res posebna kapa za punčke Gaby ima dodatek iz tila in svetleče kristalčke. Resnično je lepa.
    Cena z DDV:
    8,50 €
    Usnjeni copati za punce BEAUTY roza - Copa Cop
    Usnjeni copati Beauty Copa cop za punce, ki navdušijo. V njih se počutijo sproščeno in elegantno. Copati imajo všite simpatične motive.
    Cena z DDV:
    25,99 €
    Piškotki za analitiko
    Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
    Piškotki za družabna omrežja
    Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
    Piškotki za komunikacijo na strani
    Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
    Piškotki za oglaševanje
    So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
    Kaj so piškotki?
    Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih